Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Może mnie wspomożecie
#1

Waga bolid w
Pozwoli em sobie na eksperymentalne wstawienie takiego oto wykresu. Prosz o komentarze, czy takie informacje s warto ciowe dla Wikipedii i czy spos b ich przedstawienia jest odpowiedni. Je li nie b dzie g os w sprzeciwu to mog zrobi odpowiedni szablon i wykres zago ci w artyku ach z wynikami na sta e. VSENE ! ? ! 16:54, 28 mar 2009 (CET)

Matrix, czyli Wikiprojekty vs problemy
Od paru miesi cy powstaj inicjatywy w czania wikiprojekt w w specjalne akcje (poczekalnia, czywiesz). Jaki czas temu poprosi em tak e uczestnik w projekt w o udzia w ankiecie, co pozwoli o mi na dookre lenie czym zajmuj si wikiprojekty w polskiej Wikipedii. Tak powsta a strona Wikipedia:Macierz. Dzisiaj z okazji WPBig GrinNA chcia bym prosi was o utworzenie strony WikipediaTongueropozycje temat w/Formu a1 i zape nienie czerwonymi linkami (a nast pnie ich zaniebieszczanie) oraz dodanie tej strony do tabelki na stron Wikipedia:Brakuj ce has a. Je eli chcecie aktywnie uczestniczy przy zbieraniu i zaniebieszczaniu czerwonych link w, wpiszcie si w odpowiednie miejsce w tabelce Matrixa Smile. Prosi bym te o dodanie do obserwowanych stron WikipediaTongueropozycje temat w/Sport (na tej pewnie jest nieco hase z waszego projektu) WikipediaTongueropozycje temat w/Nowe i ewentualne przejrzenie stron w kategorii Kategoria:Najbardziej potrzebne strony oraz przerzucenie zagadnie z tematyki waszego wikiprojektu na podstron .

W tabelce Macierzy do ka dego zadania wikiprojekt w jest przypis, do czego faktycznie si dane zadanie odnosi. Pod tabelk s tak e "dobre praktyki" - tam sugerujemy, jak dane zadanie wykonywa , aby to przynosi o efekty. To mo e si wszystkim nam przyda .

Z g ry dzi ki. Przykuta (dyskusja) 13:21, 6 cze 2009 (CEST)
Reply

#2
Niestety, nie zgadzam si z powy szymi wypowiedziami. Osobi cie korzystam z innych rozwi za i p ki co si nie zawiod am. Nie wiem, dlaczego przedm wcy maj tak z e do wiadczenia


Deb0308 - Gor co poleceam:
Reply



[-]
Quick Reply

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Powered By MyBB, © 2002-2024 iAndrew & Melroy van den Berg.